Počet položek: 0 0,00 Kč

Hledáme kolegu na pozici Technik podpory prodeje

SECESPOL je společnost zabývající se výrobou výměníků tepla pro energetiku, chemický a potravinářský průmysl.

Společnost hledá vhodného kandidáta - na pozici technika pro podporu prodeje:

Co budete dělat?

- zpracovávat technické návrhy a tepelné výpočty výměníků tepla

- komunikovat s klienty a obchodním úsekem při technickém zadání, hledat řešení

- vytvářet a upravovat jednoduché 3D modely komponentů tepelných zařízení

- připravovat prototypy a podílet se na zavádění do výroby

- zpracovávat technologické postupy

- školit obchodní team

Co požadujeme?

- min. SŠ vzdělání - technického směru

- technické znalosti z oboru TZB , vytápění, chlazení ventilace apod.

- znalost strojních oborů, obrábění , konstrukce atd.

- práce na PC . 3D design komunikační schopnosti a aktivní přístup

- technické a analytické myšlení

- angličtina příp. němčina

- praxi v technické oblasti min. 3 roky

Co nabízíme?

- zajímavou pozici v komorním kolektivu v rámci zahraniční expandující firmy

- motivační ohodnocení

- možnost profesního růstu

- dovolená 5 týdnů

- personální benefity

- pracovní smlouva, nástup možný ihned

- pracoviště Praha západ

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: info@secespol.cz

Hledáme kolegu na pozici Technik podpory prodeje - 1125385 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací